ساکدستی های کاغذی امروزه طرفداران بسیاری دارد زیرا هم دارای زیبایی بصری میباشد و هم استحکام بالایی دارد و همینطور یک بار مصرف نیستند.

ساکدستی ها به دلیل داشتن استحکام و همین طور ظاهر زیبا در زمانی که ما نیاز به حمل اشیاء کوچک داریم انتخاب بهتری هستند.

به همین جهت در زمانی که روی ساکدستی ها تبلیغات مجموعه شما وجود دارد و این ساکدستی ها به صورت روزانه برای حمل وسایل کوچک در دست مردم در کوچه و خیابان و یا محل کار و تحصیل به رویت دیگران در می آید این خودش برای صاحبان آن کسب و کار تبلیغات بسیار خوبی است.

به همین جهت مجموعه ما آمادگی چاپ ساکدستی به همراه تبلیغات مجموعه شما را داراست .

شما میتوانید لوگو و اطلاعات و یا تبلیغات مخصوص خودتان را هم به طرح انتخابی تان اضافه کنید تا هم یک ساکدستی زیبا به دست مشتری خود در هنگام خرید بدهید که همراه این زیبایی تبلیغات مجموعه شما  را هم  همراه دارد.

در طرح های انتخابی تان می توانید تبلیغات خودتان را هم اضافه کنید.

ساک های دستی به دلیل داشتن کیفیت و استحکام بالا در هر زمان گزینه ی مناسبی برای حمل وسایل مورد نیاز بکار برده میشود و به لحاظ فیزیکی هم از زیبایی بالایی برخوردار است. این در حالی است که به همراه طرح های خلاقانه مجموعه ما تبلیغات شما هم بر روی ساک ها خواهد بود. به این شکل یک تبلیغات مهم و تاثیر گذار در میزان فروش و معرفی مجموعه خواهد داشت.

از ما میشنوید هر چه زود تر طرح هماهنگ با مجموعه خود را از بین کالکشن های متنوع ما پیدا کنید و در ابعاد مورد نیازتان ثبت سفارش را انجام دهید.

جهت دریافت فایل کالکشن اینجا کلیک کنید

جهت دریافت تمام کالکشن ها به صورت یکجا اینجا کلیک کنید.

ابعاد های موجود را در اینجا تماشا کنید.

جهت استعلام قیمت و دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن 09102848648 تماس بگیرید و یا در تلگرام و یا واتس اپ پیام دهید در اصرع وقت پاسخ داده خواهد شد

فهرست