طراحی و چاپ ساک دستی :

ساکدستی های کاغذی امروزه طرفداران بسیاری دارد زیرا هم دارای زیبایی بصری می باشد و هم استحکام بالایی دارد و همینطور یکبار مصرف نیستند.

ساک دستی ها به دلیل داشتن استحکام و همین طور ظاهر زیبا در زمانی که ما نیاز به حمل اشیاء کوچک داریم انتخاب بهتری هستند.

جهت مشاوره و استعلام قیمت ساک دستی :

با شماره تلفن 09102848648 تماس حاصل فرمایید. به پیام های تلگرام و واتس آپ نیز در اصرع وقت پاسخ داده می شود .

همچنین طراحان متخصص می توانند با ارسال پیام به تلگرام و یا واتس آپ فایل تیغ ساک دستی و همین طور راهنمای طراحی بر روی قالب ساک دستی را دریافت نمایند.

تنوع بسیار در ساک دستی:

مصرف گسترده و فراگیر ساک دستی باعث شده امروزه ساک دستی در ابعاد های مختلف و با متریال های گوناگون در بازار عرضه شود که همچنین با طرح های بسیار متنوع چاپ می شود برای انتخاب طرح ساک دستی خیال تان راحت باشد چون در مجموعه ما متناسب با هر فروشگاه و یا هر محصولی طرح های مناسب ساک دستی موجود است که به راحتی میتوانید از بین طرح های ساک دستی طرح مناسب با محصول  و یا مجموعه خودتان پیدا کنید برای اینکار میتوانید در منو قسمت نمونه کار کالکشن های متنوع و متفاوت ساک دستی ها را مشاهده کنید و ساک دستی مناسب را انتخاب کنید و یا کلیک بر این قسمت لینک دانلود آلبوم تمام کالکشن ها را دریافت نمایید.

نکات فنی طراحی و چاپ ساک دستی:‌

شما بعد از انتخاب یک طرح از ساک دستی های ما نیاز به این است که شما اطلاعات مجموعه و یا محصول خود را در اختیار ما قرار دهید تا ما طرح مد نظر شما را همراه با اسم و مشخصات و همین طور لوگو یا هر اطلاعاتی که شما میخواهید چاپ و آماده شود. این در حالی است که طرح ساک دستی شما در هر اندازه ای که از قسمت ابعاد ساک دستی انتخاب کنید برای شما آماده می شود.

چاپ ساک دستی بر روی  کاغذ های گلاسه و کرافت:

معمولا ساک دستی بر روی کاغذ گلاسه 170 گرمی همراه با سلفون مات و یا براق تهیه میشود و به ندرت ساک دستی بر روی کاغذ های کاهی و یا کرافت چاپ و تهیه میشود که این یک مسئله کاملا بسته به دلخواه و سلیقه مشتری خواهد بود.

چاپ طرح اختصاصی ساک دستی:

گروهی از مشتریان ساک دستی های ما طرح های مخصوص خودشان را از ما میخواهند. اصل اول کار ما احترام به سلیقه مشتری است ما میتوانیم طرح های اختصاصی ساک دستی برای مجموعه های مختلف طراحی و چاپ کنیم برای این کار نیاز است که شما با مشاور ما تماس بگیرید تا همراه با تیم متخصص ما ساک دستی اختصاصی شما طراحی و چاپ شود.

چاپ طرح عمومی ساک دستی :

مجموعه ما دارای بیش از 100 طرح ساک دستی است که میتوانید با انتخاب یکی از طرح های موجود صاحب ساک دستی بسیار با کیفیت و با دوام و همین طور بسیار زیبا شوید. البته در طرح های عمومی هم میتوانید لوگو و مشخصات مجموعه خود را اضافه کنید برای این کار میتوانید با ما در تماس باشید.

فهرست